Biuro Obsługi Mieszkańców - Piotrków Trybunalski - Kasy Urzędu Miasta czynne na Pasażu K. Rudowskiego 10
A A A
  • W związku z absencją chorobową pracowników Biuro Obsługi Mieszkańców informuje, że stanowiska ds. dowodów osobistych, meldunkowych oraz działalności gospodarczej do dnia  31.07.2020 r. obsługują klientów w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 8.00 - 15.30; wtorki 9.00 - 17.00. Za utrudnienia Przepraszamy.
  • UWAGA !!! Szczególne zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ
  • UWAGA !!! Wydłużenie terminu na zgłoszenie zbycia lub nabycia pojazdu oraz na rejestrację pojazdu sprowadzonego z UE. Szczegółowe informacje TUTAJ

  • Architektura i Budownictwo: podanie złożymy e-mailem. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =

Kasy Urzędu Miasta czynne na Pasażu K. Rudowskiego 10

Dodano: poniedziałek, 27 kwiecień 2020
Biuro Obsługi Mieszkańców informuje, że od dnia 27 kwietnia 2020 r. w kasie w budynku Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10, będzie można dokonywać płatności, w godzinach od 8.00 do 15.00. Uwaga!  płatności tylko elektroniczne, kartą płatniczą.
Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, do kasy będzie można wchodzić pojedynczo, w maseczce i po zdezynfekowaniu rąk. Przypominamy ponadto o możliwości dokonania płatności we wpłatomacie zlokalizowanym przy wejściu A do budynku Urzędu Miasta na ul. Szkolnej 28.
powrót